Thursday, 14 April 2016 14:13

15 atsķirības, kas atšķir parastu draugu no drauga burātāja

Ilustratīvs foto Ilustratīvs foto Foto: sintija sīmane

Kāda ir atšķirība starp parastu draugu un draugu burātāju?

Ceļotāja un burātāja Šelbija Hafa piedāvā 15 atbildes.

1. Parasts draugs cienīs tavu privātumu un personisko telpu. Draugs burātājs, augot ir radis atrasties tik ciešā cilvēku tuvumā, ka viņš nekad nenovirzīsies tālāk par dažiem metriem no tevis, pat krastā.  

2. Parasts draugs uz skolu vai darbu brauc ar auto kopā ar tevi. Draugs burātājs tev pakaļ atairējas, atbrauc ar dingiju, atsupo vai vienkārši atpeld.

3. Parasts draugs kopā ar tevi skatīsies filmu, kad ārā būs slikti laikapstākļi. Draugs burātājs nāks tev palīgā izjaukt outrigerus, antenas, tekošo takelāžu, noblīvēt malas ap lūkām, laivas sāniem un  skapīšiem. Viņš pārliecināsies, ka kokpitā drenas nav aizsprostotas, sūknis un slēdzis bilžās strādā un akumulatori ir uzlādēti.

4. Parasts draugs sarunu par laikapstākļiem uzskata par patērzēšanu. Draugs burātājs par laikapstākļiem runā apzināti, it kā tu nepārtraukti tajos būtu iegrimis. Un no tā ir atkarīgs tavs nakts miers.

5. Parasts draugs neļauj tev braukt, kad esi dzēris. Draugs burātājs vienkārši pārliecinās, ka tu paliec uz tās sasodītās laivas.

6. Parasts draugs izprašņās par zilumiem, kas aptver katru tava ķermeņa kvadrātcentimetru. Draugs burātājs saprot, cik nežēlīga var būt pārvietošanās pa laivu.

7. Parasts draugs gaidīs līdz pulksten pieciem pēcpusdienā, lai pacienātu tevi ar kādu dzērienu. Draugs burātājs gaidīs, līdz tu pamosties.

8. Parasts draugs palīdzēs tev jebkādā veidā pēc tam, kad būs notikusi nelaime. Draugs burātājs palīdzēs no tās izvairīties vispār, uzraugot līci, kamēr tu guli, aizvedot tevi uz krastu, kad tavai laivai beigusies degviela, regulāri ienirs, lai pārbaudītu tavas laivas enkurķēdi, vai vienkārši pārairēsies pāri, lai pacienātu tevi ar svaigi uzlietu kafiju.

9. Parasts draugs domā, ka esi traks, kad uzzina, ka tev nav elektrības, ledusskapja, tekoša ūdens vai vannas istabas. Draugam burātājam gadās kādu laiku dzīvot netīram.

10. Parasts draugs tev pajautās, vai nevēlies notestēt jauno restorānu pilsētā. Draugs burātājs noķers zivi un pagatavos to, pasniedzot kopā ar ananāsu, ko kopā sagādājuši agri no rīta, un mājas gatavotu grilētu ķiploku maizi. Un, protams, pasniedzot kopā ar vīnu.  

11. Parasts draugs var pieminēt, ka tev derētu izķemmēt matus. Draugam burātājam šķitīs, ka tavi jaunie dredi iederas dzīvē uz jūras, ja viņš vispār pamanīs pārmaiņas.

12. Parasts draugs jautā, vai viss ir kārtībā. Draugs burātājs uzskata, ka tavs garastāvoklis ir viņa garastāvoklis. Viņš saprot, ka kaut kas nav kārtībā un pieprasa, lai tu izstāsti, kas noticis, jo viņš atrodas tik tuvu, lai gandrīz sadzirdētu tavas domas. Viņš jūt tavu garastāvokli un lasa tavas domas, uzmetot vien skatienu.

13. Parasts draugs pēc nesaskaņām aizcērt durvis, un viņam nepieciešamas dažas dienas, lai nomierinātos. Draugs burātājs aizšaujas uz laivas otro malu dažas pēdas tālāk un izvairās no acu kontakta.

14. Parasts draugs varētu justies neērti, redzot savus draugus kailus. Draugam burātājam kautrīgums ir viena no pēdējām lietām, kas viņam piemīt, un kailums jebkurā tā izpausmē viņu nesatrauc, neatkarīgi no tā, vai tie ir draugi, kaimiņi, pludmales apmeklētāji, vai jūras vilki, kuri ir kaili.

15. Parasts draugs uzskata sevi par bagātu, kad tam bankas kontā esošā summa ir rakstāma ar daudzām nullēm. Draugs burātājs uzskata sevi par bagātu, kad viņam ir pietiekami daudz naudas, lai nopirktu ēdienu, alu, degvielu, un, pats galvenais, kad viņš katru dienu var skatīt saulrietu un saullēktu.  

Raksts sākotnēji publicēts portālā Matador Network 2015. gada 31. martā.

 

Saskatīji ko pazīstamu? Padalies ar saviem novērojumiem komentāros. 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE