Saturday, 28 January 2017 06:13

Klubs 360 vindsērfinga regates ‘Baltic Challenge Cup’ rīkošanai iegūs 931 eiro lielu Rīgas domes līdzfinansējumu

Klubs 360 vindsērfinga regates ‘Baltic Challenge Cup’ rīkošanai iegūs 931 eiro lielu Rīgas domes līdzfinansējumu Foto: ekrānšāviņš

Klubs 360 no Rīgas domes ieguvis 931 eiro lielu līdzfinansējumu vindsērfinga regates Baltic Challenge Cup rīkošanai, vēsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Saskaņā ar Kluba 360 publicēto informāciju sacensības plānotas no 2. līdz 4. jūnijam.

Atbalsts piešķirts Rīgas domes konkursa par finansiālu atbalstu nozīmīgu un starptautisku sacensību organizēšanai Rīgas pilsētā ietvaros. Konkursa mērķis ir sekmēt augsta līmeņa sacensību norisi Rīgā.

Pērn šo sacensību rīkošanai klubs saņēma 900 eiro, bet gadu iepriekš  - 800 eiro lielu Rīgas domes līdzfinansējumu.

Šogad konkursā atbalstu ir guvušas 28 sporta biedrības+.

Piešķirtā finansējuma apmērs katrai biedrībai ir robežās no 800 līdz 5000 eiro.

Konkursa organizators, finansējuma avots un izlietošanas mērķis

Konkursu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde.

Konkursā atbalstītie projekti tiek finansēti no departamenta budžeta programmas 16.16.00 „Konkursi par Rīgas domes finansiālu atbalstu sporta pasākumiem un sporta organizācijām”.

Piešķirtais finansējums vienu sacensību organizēšanai ir atkarīgs no konkursam iesniegto kopējo pieteikumu skaita, to nozīmības  un pieprasītā finansējuma apjoma. Baltijas čempionātiem un citām starptautiskām sacensībām var piešķirt finansējumu līdz 5000 eiro, bet nozīmīgām sporta sacensībām - līdz 3000 eiro, bet nepārsniedzot 70 % no sacensību kopējās tāmes.

Finansējums izlietojams sporta bāzes nomai, iekārtu, aprīkojuma un inventāra īrei, sacensību vietas iekārtošanai, neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošināšanai, transporta pakalpojumiem, uzvarētāju apbalvošanai balvu iegādei līdz 25 eiro vienai personai.

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE