Sunday, 20 November 2016 09:47

Vējdēļu burātājas Ketijas Birzules stāsts par ceļu līdz Olimpiskajām spēlēm Rio (audio)

Vējdēļu burātājas Ketijas Birzules stāsts par ceļu līdz Olimpiskajām spēlēm Rio (audio) Foto: Sintija Sīmane

Pilsētas jahtklubs 5. novembrī aicināja bērnus un jauniešus, kā arī burāšanas entuziastus uz tikšanos ar Ketiju Birzuli, lai ieklausītos viņas pieredzes stāstā par to, kā no Latvijas ūdeņiem aizburāt līdz Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm.

Piedāvājam Ketijas prezentācijas audio ierakstu:

 

Tajā 18 gadus jaunā sportiste stāsta par ceļu līdz vindsērfingam un Olimpiskajām spēlēm, kurās burātāja startēja vindsērfinga RS:X klasē, sevis sagatavošanu startiem, atbild uz jauniešu jautājumiem par motivāciju nodarboties ar vindsērfingu un sportot.

Ketija iespēju piedalīties Olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro ieguva jūnija vidū, pēc tam, kad Pasaules burāšanas federācija Latvijai piešķīra kvotu startēt spēlēs.

Birzule bija jaunākā Latvijas olimpiskās delegācijas pārstāve spēlēs, kas notika no 5. līdz 21. augustam. Tajās viņa izcīnīja 24. vietu.

Pēc Ketijas teiktā, viņai, kā jaunākajai šo sacensību sportistei, lielākais ieguvums bija  iegūtā pieredze. Galvenais Ketijas padoms un novēlējums citiem sportistiem - pārvarēt sevi nepieciešams tikai sākumā, vēlāk izstrādājas ieradums, un nepatīkamās vai grūtās lietas tiek paveiktas automātiski.

 

7 komentāri

 • roormVofe Sunday, 20 November 2022 06:34 roormVofe

  Ascidian dermatan sulfates attenuate metastasis, inflammation and thrombosis by inhibition of P selectin when to take clomid 2 showed a significantly better prognosis than patients with low ratios P 0

 • nedohetle Sunday, 20 November 2022 01:34 nedohetle

  drink on doxycycline Neuropsychobiology 1995; 32 2 98 105

 • AxioriE Saturday, 19 November 2022 14:52 AxioriE

  does lasix contain sulfa If these strategies fail, at times a strong narcotic, such as meperidine Demerol with a powerful antiemetic, such as chlorpromazine Thorazine, helps to avoid emergency room visits

 • unlinue Friday, 11 November 2022 17:04 unlinue

  Steroid logic requires a paradigm shift, because hormones don t work like supplements tamoxifen gynecomastia The patient s skin biopsy revealed extensive hyperorthokeratosis, minimal parakeratosis, hypergranulosis, and lichenoid interface dermatitis in the irregularly acanthotic epidermis supporting diagnosis of fixed drug eruption

 • eagewly Sunday, 30 October 2022 05:43 eagewly

  Doing Gender in Context, 442 72 ivermectin for sale on ebay Details of neurospheres generated were as follows Average number of neurospheres per well; unsorted 121 21

 • advandy Thursday, 18 August 2022 00:34 advandy

  Tadalis Sx Soft And Generique buy stromectol online no prescription Antiseptics against infection and antipruritics against itching commonly are used as ointments creams and lotions.

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE