Monday, 18 July 2016 13:28

Veronika Čače pārliecinoši uzvar pirmajā Rīgas jahtkluba Ķīšezera kausā jauniešiem Foto: Valdis Ēlerts

Usmas jahtkluba burātāja Veronika Čače sestdien (16. jūlijā) četru burātāju konkurencē izcīnīja pārliecinošu uzvaru Rīgas jahtkluba rīkotajā Ķīšezera kausā jauniešiem Laser 4.7 klasē.

Čače bija ātrākā visos trijos braucienos, sakrājot mazāko punktu skaitu.

Otrajā vietā ar 7 punktiem (braucienos 2., 2., 3.) ierindojās Toms Fišers - Blumbergs (jahtklubs Engure). Trešajā vietā ar 10 punktiem (4., 4., 2.) ir Emīls Rudzītis (jahtklubs Engure).

Ceturtajā vietā, dalot vienādu punktu skaitu ar Rudzīti, ierindojās Mārtiņš Pocis, kurš pirmajos divos braucienos bija trešais, bet pēdējā - ceturtais, kas arī izšķīra viņa vietu kopvērtējumā.

Sacensības aizritēja vieglā, mainīgā vējā, kas īslaicīgi mijās ar bezvēju.

Šīs bija otrās Rīgas jahtkluba rīkotās sacensības vispār. Jahtklubs pirmo reizi buru sporta sacensības uzņēma pērn, kad Ķīšezerā tika rīkota Latvijas čempionāts burāšanā Laser un Optimist klasēm.

Ķīšezera kauss notika ar Rīgas domes, sporta centra “Mežaparks” un sadarbības partneru atbalstu.