KALENDĀRS - BURĀŠANA

Burāšanas sacensību norises laiks ir no 8. līdz 19. augustam.

Braucienu skaits dienā, kā arī plānoto pirmo startu laiki ir provizoriski un var mainīties atkarībā no laikapstākļiem. Informācija tiks aktualizēta atbilstoši pieejamai informācijai. 

8. AUGUSTS

RS:X M (vīrieši) - 3 braucieni / akvatorija - Pão de Açucar | (LTU) Juozas Bernotas

Laser (vīrieši) - 2 braucieni / akvatorija - Escola Naval | (EST) Karls Martins Rammo

Pirmais starts: plkst.19:00 (Latvijas laiks)

 

RS:X W (sievietes) - 3 braucieni / akvatorija - Pão de Açucar | (LAT) Ketija Birzule, (EST) Ingrīda Pūsta

Laser Radial (sievietes) - 2 braucieni / akvatorija - Escola Naval | (LTU) Gintare Šaida   

Pirmais starts: plkst.19:10 (Latvijas laiks)   

 

9. AUGUSTS

RS:X W (sievietes) - 3 braucieni / akvatorija - Escola Naval  | (LAT) Ketija Birzule, (EST) Ingrīda Pūsta

Laser Radial (sievietes) - 2 braucieni / akvatorija - Ponte | (LTU) Gintare Šaida   

Finn (vīriešu) - 2 braucieni / akvatorija - Pão de Açucar | (EST) Deniss Karpaks

Pirmais starts: plkst.19:00 (Latvijas laiks)

 

RS:X M (vīrieši) - 3 braucieni / akvatorija - Escola Naval | (LTU) Juozas Bernotas

Laser (vīrieši) - 2 braucieni / akvatorija - Ponte | (EST) Karls Martins Rammo

Pirmais starts: plkst.19:10 (Latvijas laiks)  

10. AUGUSTS

Rezerves diena: RS:X W (sievietes) - (LAT) Ketija Birzule, (EST) Ingrīda Pūsta / RS:X M (vīrieši) - (LTU) Juozas Bernotas

 

Laser (vīrieši) - 2 (braucieni)  / akvatorija - Copacabana | (EST) Karls Martins Rammo

Finn (vīriešu) - 2 (braucieni) / akvatorija - Niterói | (EST) Deniss Karpaks

470 M (vīrieši) - 2 (braucieni) / akvatorija - Escola Naval  

Nacra17 (jauktā komanda) - 3 (braucieni) / akvatorija - Pão de Açucar

Pirmais starts: plkst.19:00 (Latvijas laiks)

 

Laser Radial (sievietes) - 2 (braucieni) / akvatorija - Copacabana | (LTU) Gintare Šaida   

470 W (sievietes) - 2 (braucieni) / akvatorija - Escola Naval  

Pirmais starts: plkst.19:10 (Latvijas laiks) 

11. AUGUSTS

Rezerves diena: Laser (vīrieši) - (EST) Karls Martins Rammo / Laser Radial (sievietes) - (LTU) Gintare Šaida   

 

RS:X M (vīrieši) - 3 (braucieni) / akvatorija - Niterói | (LTU) Juozas Bernotas

Nacra17 (jauktā komanda) - 3 (braucieni) / akvatorija - Copacabana

Finn (vīriešu) - 2 (braucieni) / akvatorija - Escola Naval | (EST) Deniss Karpaks

470 W (sievietes) - 2 (braucieni) / akvatorija - Pão de Açucar

Pirmais starts: plkst.19:00 (Latvijas laiks)

 

RS:X W (sievietes) - 3 (braucieni)  / akvatorija - Niterói | (LAT) Ketija Birzule, (EST) Ingrīda Pūsta

470 M (vīrieši) - 2 (braucieni) / akvatorija - Pão de Açucar

Starts: plkst.19:10 (Latvijas laiks) 

12. AUGUSTS

Rezerves diena: Finn (vīriešu) - (EST) Deniss Karpaks / Nacra17 (jauktā komanda)

 

RS:X W (sievietes) - 3 (braucieni)  / akvatorija - Escola Naval | (LAT) Ketija Birzule, (EST) Ingrīda Pūsta

Laser Radial (sievietes) - 2 (braucieni) / akvatorija - Copacabana | (LTU) Gintare Šaida   

470 M (vīrieši) - 2 (braucieni) / akvatorija - Niterói

49er (vīrieši) - 3 (braucieni) / akvatorija - Pão de Açucar

Pirmais starts: plkst.19:00 (Latvijas laiks)

 

RS:X M (vīrieši) - 3 (braucieni) / akvatorija - Escola Naval | (LTU) Juozas Bernotas

Laser (vīrieši) - 2 (braucieni) / akvatorija - Copacabana | (EST) Karls Martins Rammo

470 W (sievietes) - 2 (braucieni) / akvatorija - Niterói

49erFX - 3 (braucieni) / akvatorija - Aeroporto | (EST) Anna Maria Sepa - Ketlīna Tamiste

Starts: plkst.19:10 (Latvijas laiks) 

13. AUGUSTS

Rezerves diena: RS:X W (sievietes) / RS:X M (vīrieši) / 470 M (vīrieši) / 470 W (sievietes)

 

Laser (vīrieši) - 2 (braucieni)  / akvatorija - Pão de Açucar vai Niterói

Finn (vīriešu) - 2 (braucieni) / akvatorija - Copacabana | EST Deniss Karpaks

49er (vīrieši) - 3 (braucieni) / akvatorija - Aeroporto

Nacra17 (jauktā komanda) - 3 (braucieni) / akvatorija - Ponte

Pirmais starts: plkst.19:00 (Latvijas laiks)

 

Laser Radial (sievietes) - 2 (braucieni) / akvatorija - Pão de Açucar vai Niterói 

49erFX - 3 (braucieni) / akvatorija - Escola Naval | (EST) Anna Maria Sepa - Ketlīna Tamiste

Starts: plkst.19:10 (Latvijas laiks) 

14. AUGUSTS

Rezerves diena: Laser, Laser Radial, 49er, 49erFX - (EST) Anna Maria Sepa - Ketlīna Tamiste

 

RS:X M (vīrieši) - 1 (brauciens) / akvatorija - Pão de Açucar | BRAUCIENS PAR MEDAĻĀM

Finn (vīriešu) - 2 (braucieni) / akvatorija - Niterói

470 W (sievietes) - 2 (braucieni) / akvatorija - Copacabana

Nacra17 (jauktā komanda) - 3 (braucieni) / akvatorija - Escola Naval

Pirmais starts: plkst.19:00 (Latvijas laiks)

 

470 M (vīrieši) - 2 (braucieni) / akvatorija - Copacabana  

Starts: plkst.19:10 (Latvijas laiks)

 

RS:X W (sievietes) - 1 (braucieni) / akvatorija - Pão de Açucar | BRAUCIENS PAR MEDAĻĀM

Starts: plkst.20:00 (Latvijas laiks) 

15. AUGUSTS

Rezerves diena: RS:X W (sievietes), RS:X M (vīrieši), Finn (vīriešu), Nacra17 (jauktā komanda)

 

Laser Radial (sievietes) - 1 (braucieni) / akvatorija - Pão de Açucar | BRAUCIENS PAR MEDAĻĀM

470 M (vīrieši) - 2 (braucieni) / akvatorija - Escola Naval

49er (vīrieši) - 3 (braucieni) / akvatorija - Copacabana

Pirmais starts: plkst.19:00 (Latvijas laiks)

 

470 W (sievietes) - 2 (braucieni) / akvatorija - Escola Naval

49erFX - 3 (braucieni) / akvatorija - Niterói

Starts: plkst.19:10 (Latvijas laiks)

 

Laser (vīrieši) - 1 (brauciens)  / akvatorija - Pão de Açucar | BRAUCIENS PAR MEDAĻĀM

Starts: plkst.20:00 (Latvijas laiks)

16. AUGUSTS

Rezerves diena: Laser (vīrieši), Laser Radial, 470 M (vīrieši), 470 W (sievietes)

 

Finn (vīriešu) - 1 brauciens / akvatorija - Pão de Açucar | BRAUCIENS PAR MEDAĻĀM

49er (vīrieši) - 3 (braucieni) / akvatorija - Escola Naval

49erFX - 3 (braucieni) / akvatorija - Aeroporto / Pão de Açucar

Pirmais starts: plkst.19:00 (Latvijas laiks)

 

Nacra17 (jauktā komanda) - 1 (braucieni) / akvatorija - Pão de Açucar | BRAUCIENS PAR MEDAĻĀM

Starts: plkst.20:00 (Latvijas laiks)

17. AUGUSTS

Rezerves diena: Finn (vīriešu), 49er (vīrieši), 49erFX, Nacra17 (jauktā komanda)

 

470 W (sievietes) - 1 brauciens / akvatorija - Pão de Açucar | BRAUCIENS PAR MEDAĻĀM

Starts: plkst.19:00 (Latvijas laiks) 

 

470 M (vīrieši) - 1 brauciens / akvatorija - Pão de Açucar | BRAUCIENS PAR MEDAĻĀM

Starts: plkst.20:00 (Latvijas laiks)

18. AUGUSTS

Rezerves diena: Nacra17 (jauktā komanda)

 

49er (vīrieši) - 1 brauciens / akvatorija - Pão de Açucar | BRAUCIENS PAR MEDAĻĀM

Starts: plkst.19:00 (Latvijas laiks)

49erFX - 1 brauciens / akvatorija - Pão de Açucar | BRAUCIENS PAR MEDAĻĀM

Starts: plkst.20:00 (Latvijas laiks)

19. AUGUSTS

Rezerves diena: 49er (vīrieši), 49erFX