Sunday, 24 August 2014 17:36

Veronika Čače un Ričards Zvilna - 2014.gada Latvijas čempioni Laser klasēs

Svētdien, 17.augustā, noslēdzas Latvijas atklātais čempionāts burāšanā “Laser Radial”, “Laser 4.7” un “Optimist” jahtu klasēs, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas kausa pēdējais posms. 

Latvijas atklātais čempionāts burāšanā norisinājās Engurē no 14.līdz 17.augustam sarežģītos un mainīgos laikapstākļos.  

Sacīkstes “Laser 4.7” klasē ilga no 14.līdz 17.augustam, kuru laikā  tika veikti četri braucieni. “Laser Radial” klasē sacīkstes ilga divas dienas no 16.līdz 17.augustam un dalībnieki kopā veica astoņus braucienus.

Sportistiem bija jācīnās ar bezvēju, lēnu vēju, negaisu un lietu, kā arī pēdējā dienā atnāca stipra brīze sasniedzot vēja ātrumu brāzmās līdz 12 metriem sekundē, norāda jahtklubs Engure savā mājas lapā.

Čempionātā visplašāk pārstāvētā burāšanas skola bija no Priedaines jahtkluba, kuras burātāji plūca arī lielālo medaļu skaitu Laser klasēs - 2 zelta, 2 sudraba un 2 bronzas medaļas. Atlikušie medaļu komplekti tika sadalīti starp Usmas jahtkluba un Rīgas jahtkluba audzēkņiem. Usmas jahtkluba burātāji kopumā ieguva 2 zelta, 2 sudraba un vienu bronzu, bet Rīgas jahtklubs - vienu bronzu. Sacīkstēs tāpat piedalījās Kuivižu, Rojas, Pērnavas jahtklubu un jahtkluba Auda un Engure burātāji.

 

REZULTĀTI LASER klasēs - pirmo trīs vietu ieguvēji

LASER 4.7

1. Veronika Čače (Usmas j/k)

2. Ēriks Zvilna (Priedaines j/k)

3. Alens Bilde (Priedaines j/k)

Ieskaites grupa meitenēm

1. Veronika Čače (Usmas j/k)

2. Linda Gruzde (Usmas j/k)

3. Ieva Proņuka (Usmas j/k)

 

LASER RADIAL

1. Ričards Toms Zvilna (Priedaines j/k)

2. Ričards Čače (Usmas j/k)

3. Dāvis Andersons (Rīgas j/k)

Ieskaites grupa meitenēm

1. Estere Kumpiņa (Priedaines j/k), kura startēja arī “Laser 4.7” klasē, iegūstot 7.vietu kopvērtējumā un 4.vietu meiteņu konkurencē.

2. Ella Spuriņa (Priedaines j/k)

3. Ennija Rudzīte (Priedaines j/k)

 

VISI REZULTĀTI - PIELIKUMĀ

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE