Thursday, 24 April 2014 00:00

Martins Atilla izcīna 11.vietu pasaulē lielākajās Optimist jahtu klases sacīkstēs

Pasaulē lielākajās "Optimist” jahtu klasei veltītajās sacīkstēs „MEETING DEL GARDA OPTIMIST”, kas no 17.līdz 20.aprīlim notika Gardas ezera ziemeļos, Latviju pārstāvēja pieci Rīgas jahtkluba burātāji.

„MEETING DEL GARDA OPTIMIST” dalībnieki pēc vecuma tika iedalīti divās grupās - “Junioros” (burātāji vecumā no 12 līdz 15 gadiem), kurā sacentās 622 burātāji un “Kadetos” (burātāji vecumā līdz 12 gadiem), kurā startēja 206 burātāji.

Ņemot vērā lielo dalībnieku skaitu, burātāji tika iedalīti vairākas apakšgrupās - flotēs. “Junioru” grupā tādas bija piecas (Zelta, Sudraba, Bronzas, Smaragda un Perlamutra, kur Zelta flote ir spēcīgākā, bet Perlamutra - vājākā), bet “Kadetu” grupā - divas (Zelta un Sudraba flotes). Roberts Jānis Vancovičs, kurš startēja spēcīgākajā "Junior" grupas Zelta flotē, sīvā konkurencē ieņēma 123.vietu, deviņos braucienos izcīnot arī vienu pirmo vietu. Agija Ēlerte, kas sacentās Sudraba flotē, ieņēma 118.vietu. Smaragda grupā startējošie Robins Li Špats un Anna Ance Sekace sacīkstes noslēdza attiecīgi 73.vietā un 115.vietā. Martins Atilla kā vienīgais no Latvijas „Kadetu” grupā izcīnīja augsto 11.vietu spēcīgajā Zelta flotē.

Kopā ar jaunajiem burātājiem uz Itāliju devās trenere Žaklīna Litauniece.

Visi rezultāti: http://www.velagardatrentino.com/idPm/2022/lang/en-US/ncName/ResultsOptimistYouth2014/news.aspx

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE