Friday, 09 May 2014 07:34

Karls – Martins Rammo pec otrās dienas Gardas Olimpiskajā nedēļā pakāpjas uz 8.vietu

Pēc otrās sacīkšu dienas ceturtdien Gardas Olimpiskajā nedēļā Karls – Martins Rammo (Igaunija) Laser Standard no 25.vietas ir iekļuvis pirmajā desmitniekā un pēc pieciem braucieniem ieņem 8.vietu.

Kā norāda pats Rammo savā Facebook profilā, vējš esot bijis pietiekams, bet, salīdzinot ar pirmo dienu, kad viņam bija viens pāragrs starts, otrajā dienā vietas uz starta viņam esot bijis pavisam maz un tāpēc lieki neesot riskējis un veicis kalsiskus startus.

Roberts Šaids (Brazīlija), kruš abos dienas braucienos finišēja pirmais, ar piecu punktu pārsvaru pār tuvāko sekotāju Niku Tomsonu (Lielbritānija), saglabā savas līderpozīcijas.

Laser Radial klasē pēc 2 braucieniem, Amēlija Rio (Francija) no līderpozīcijas vietas izgrūž Annu – Mēriju Rindomu (Dānija), kura nokrītas uz otrp vietu. Bet Tatjana Drozdovskaja (Baltkrievija) no 10.vietas pakājas uz 5.vietu.

Gintare Šaida (Lietuva) pēc četriem braucieniem no 18.vietas pakāpjas uz 16.vietu, bet Anna Pohlaka  (Igaunija) sakarā ar ceļa traumu nestartēja arī otrajā dienā.

470 sievietēm Linda Fahrni /  Maja Siegenthaler (Šveice), lai arī pārsvaram samazinoties, joprojām saglabā līderpozīcijas. 470 vīriešiem līderpozīcijas saglabā Desiderato / Trani (Itālija), bet favorīti Sime Fantela / Igors Marenics (Horvātija) pakāpušies uz 5.vietu.

49er un 49erFX līderu maiņa. Kalinčevu / Karačovu (Krievija) nomaina itāļi Jacopo Plazzi/Umberto Molineri. Annemieku Bekeringu / Aneti Didetzu (Nīderlande) krīt uz 5.vietu un viņas nomaina Jena Mai Hansena / Katja Salskova -Iversena (Dānija). Martine Graela / Kahena Kunze (Brazīlija) šobrīd ieņem 3.vietu no līderēm atpaliekot par pieciem punktiem.

Nacra 17 līderis nemainās un Vittorio Bissaro / Silvia Secouri (Itālija) ar stabiliem braucieniem turpina cīņu par pirmo vietu.

Nelielajās dalībnieku skaita ziņā vindsērfinga disciplīnās - RS:X - vīriešiem Luka Mratovic (Horvārija) līderpozīcijas saglabā, bet RS:X - sievietēm par jauno līderi kļuvuso Flavia Tartaglini (Itālija).

Paraolimpiskajās klasēs 2.4 m un Sonar līderis ir Barends Kols (Nīderlande), Scud18 - Alexandra Rickhama (Lielbritānija).

Media

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE