Thursday, 08 May 2014 11:17

Pēc pirmās dienas Garda olimpiskajā burāšanas nedēļā Rammo 25.vietā, Gintare Šaida - 18.vietā

Trešdien Rivā (Itālija) sākās Gardas olimpiskā nedēļa, ka vienlaicīgi ir arī EUROSAF Champions Sailing Cup 2014.gada sezonas pirmais posms. Lai gan debesis bija apmākušās, vēja stiprums pieturējās 12 - 14 mezglu robežās un bija pietiekams un stabils, lai veiktu predzētos braucienus.

Laser Standard, kurā startē lielākais sportistu skaits - 69, Gardas olimpisko nedēļu trešdien sāka ar trīs braucieniem, pieturoties 10 - 14 mezglu vējam (Ora). Vadībā pēc pirmās sacīkšu dienas ar 5 punktu pārsvaru izvirzījies Roberts Šaids (Brazīlija), apsteidzot Niku Tomsonu (Lielbritānija) un Alessio Spadoni (Itālija), kuri dala vienādu punktu skaitu.

Karls – Martins Rammo (Igaunija), kurš veiksmīgi veica pirmos divus braucienus, bet trešo sāka ar falšstartu, ieņem 25.vietu.

Laser Radial klasē pēc 2 braucieniem, kuros vēja stiprums svārstījās no 10 - 12 mezgliem,  līderos izvirzījusies Anna – Mērija Rindoma (Dānija,) apsteidzot Silviju Zennaro (Itālija) un Amēliju Rio (Francija). Galvenā favorīte Tatjana Drozdovskaja (Baltkrievija) atrodas 10.vietā.

Gintare Šaida (Lietuva) pēc diviem braucieniem ieņem 18.vietā, bet Anna Pohlaka  (Igaunija) sakarā ar ceļa traumu pirmajā dienā nestartēja.  

470 sievietēm ar 9 punktu pārsvaru vadībā izvirzījusies Linda Fahrni /  Maja Siegenthaler (Šveice), 470 vīriešiem vadībā ir Desiderato / Trani (Itālija), bet  favorīti Sime Fantela / Igors Marenics (Horvātija) ieņem 10.vietu.

49er ar nelielu pārsvaru līderos izvirzījies Kalinčevs / Karačovs (Krievija), sieviešu49erFX  - Annemieka Bekeringa / Anette Didetza (Nīderlande).

Nacra 17 pēc vakardienas braucieniem vadībā pasaules #1 Vittorio Bissaro / Silvia Secouri (Itālija). 

Nelielajās dalībnieku skaita ziņā vindsērfinga disciplīnās - RS:X - vīriešiem - Luka Mratovic (Horvārija), RS:X - sievietēm - Megumi Komine (Japāna).

Media

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE