Friday, 14 April 2017 14:10

Laser Euro Masters pirmajā posmā uzvaras svin spāņu burātāji

Laser Euro Masters pirmajā posmā uzvaras svin spāņu burātāji Foto: ekrānšāviņš

Uzvaru Laser Standard Euro Masters pirmajā posmā izcīnīja Karlos Martinezs (R.C.R. Santiago de la Ribera/Spānija), kurš ir Master grupas pārstāvis.

Sešos braucienos Martinezs sakrāja 12 punktus, kas ir uz pusi mazāk nekā otrās vietas ieguvējam arī Master grupas pārstāvim Karlosam Ečavari (RCN Madrid/Spānija), kurš par trīs punktiem apsteidza trešajā vietā esošo Grand Master grupas pārstāvi Havjēru Muņozu (Marina Valencia Sailing Club/Spānija). 

Master grupā startē burātāji vecumā no 45 līdz 54 gadiem, bet Grand Master - burātāji vecumā no 55 līdz 64 gadiem.

No jaunākās Apprentice grupas - startē burātāji vecumā no 35 līdz 44 gadiem, labāko rezultātu uzrādīja Havjērs Ečavari (RCN Madrid/Spānija), kurš kopvērtējumā ierindojās 6. vietā.

Jauktajā Laser Radial grupā ar dubultu punktu pārsvaru uzvarēja Master grupas pārstāve Monika Azona (CN El Masnou/Spānija), kura sakrāja 11 punktus. Otrajā vietā ar 22 punktiem ir Grand Master grupas Vilmārs Groenendijks (RZV & WSVR/Nīderlande), bet trešajā - Master grupas Freja Demiranda (De Doordrijvers WSV/Nīderlande). 

Pirmajā posmā Laser Standard grupā kopā startēja 42, bet Laser Radial - 57 dalībnieki.

Visi rezulāti+

Sacensības notika no 6. līdz 9. aprīlim Katalonijas ziemeļaustrumu piekrastē esošajā Calella de Palafrugellā. Nākamais posms notiks Ostendē, Beļģijā no 20. līdz 22. maijam.

 

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE

KALENDĀRS 2017