Friday, 14 April 2017 14:10

Laser Euro Masters pirmajā posmā uzvaras svin spāņu burātāji

Laser Euro Masters pirmajā posmā uzvaras svin spāņu burātāji Foto: ekrānšāviņš

Uzvaru Laser Standard Euro Masters pirmajā posmā izcīnīja Karlos Martinezs (R.C.R. Santiago de la Ribera/Spānija), kurš ir Master grupas pārstāvis.

Sešos braucienos Martinezs sakrāja 12 punktus, kas ir uz pusi mazāk nekā otrās vietas ieguvējam arī Master grupas pārstāvim Karlosam Ečavari (RCN Madrid/Spānija), kurš par trīs punktiem apsteidza trešajā vietā esošo Grand Master grupas pārstāvi Havjēru Muņozu (Marina Valencia Sailing Club/Spānija). 

Master grupā startē burātāji vecumā no 45 līdz 54 gadiem, bet Grand Master - burātāji vecumā no 55 līdz 64 gadiem.

No jaunākās Apprentice grupas - startē burātāji vecumā no 35 līdz 44 gadiem, labāko rezultātu uzrādīja Havjērs Ečavari (RCN Madrid/Spānija), kurš kopvērtējumā ierindojās 6. vietā.

Jauktajā Laser Radial grupā ar dubultu punktu pārsvaru uzvarēja Master grupas pārstāve Monika Azona (CN El Masnou/Spānija), kura sakrāja 11 punktus. Otrajā vietā ar 22 punktiem ir Grand Master grupas Vilmārs Groenendijks (RZV & WSVR/Nīderlande), bet trešajā - Master grupas Freja Demiranda (De Doordrijvers WSV/Nīderlande). 

Pirmajā posmā Laser Standard grupā kopā startēja 42, bet Laser Radial - 57 dalībnieki.

Visi rezulāti+

Sacensības notika no 6. līdz 9. aprīlim Katalonijas ziemeļaustrumu piekrastē esošajā Calella de Palafrugellā. Nākamais posms notiks Ostendē, Beļģijā no 20. līdz 22. maijam.

 

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE