Monday, 09 January 2017 13:41

Šā gada 'Winner Optimist' komandā no Latvijas iekļauts Roberts Štāls - Buls

Šā gada 'Winner Optimist' komandā no Latvijas iekļauts Roberts Štāls - Buls Foto: sintija sīmane

Dānijas Optimist laivu ražotāja šā gada Winner Optimst komandā no Latvijas iekļauts Roberts Štāls - Buls, liecina ražotāja publicētā informācija.

Šogad Štāls - Buls (Rīgas burāšanas akadēmija / Klubs 360) ir vienīgais Latvijas pārstāvis šajā komandā. No Baltijas valstīm tāpat komandā ir iekļuvis arī Igaunijas burātājs Georgs Ristals. Pavisam komandā ir iekļauts 61 burātājs no 25 pasaules valstīm+

Burātājiem, kuri iekļauti Winner Optimist komandā, ir iespēja piedalīties ražotāja rīkotās nometnē, kas notiek Dānijas pilsētā Fāborgā, parasti agri pavasarī. Tāpat burātājam sacensībās ir jāstartē ar ražotāja laivu, jāinformē ražotājas par uzrādītajiem rezultātiem un jāsniedz savs vērtējums par laivas lietošanu (ar e-pasta vai Facebook starpniecību), ir jābūt draudzīgam un atsaucīgam komandas biedram.

Winner 2017. gada sezonas laiva DenMark 3D STAR / foto: Winner Optimist ApS

 

Kā norāda Winner Team koordinators Kims Skovgārds, atlases noteikumus nosaka un atlasi  veic Winner Optimist laivu klases oficiālie pārstāvji katrā valstī. Latvijā tas ir uzņēmums Regate (SIA Regate Takats).

Uzņēmuma pārstāvis Alberts Rozins jau iepriekš informēja portālu burātājiem.lv, ka dalībai šā gada Winner Team komandā uzņēmums saņēma pieteikumus no trīs interesentiem - Roberta Štāla-Bula (Klubs 360), Ričarda Jurciņa (j/k Engure) un Ivara Muciņa (Rīgas jahtklubs).

Izskatot iesniegumus, tika vērtēti pretendentu sportiskie rezultāti 2016. gada Optimist klases Latvijas čempionātā, jo tobrīd citi vērtēšanas kritēriji vai reitingi šajā klasē neesot bijuši noteikti.  Tika nolemts iespēju iegādāties jaunu laivu (pilnā komplektācijā) dalībai Winner Optimist Team 2017 komandā piešķirt Štālam-Bulam, kuram čempionātā bija labāks rezultāts.

Saskaņā ar uzņēmuma sniegto informāciju Latvijai ražotājs bija piešķīris vienu vietu un līdz ar to arī vienas laivas iegādes iespēju par ražotāja cenām. Pērn no Latvijas komandā bija iekļauti trīs burātāji.

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE