Thursday, 29 December 2016 23:31

Horvātijas Starptautiskajā Jaunā gada regatē aizvadīti vēl divi braucieni

Horvātijas Starptautiskajā Jaunā gada regatē aizvadīti vēl divi braucieni Foto: Sailing Club Zvir Hvar

Ceturtdien, 29. decembrī, Hvarā / Horvātijā aizvadīti vēl divi braucieni Starptautiskā Jaunā gada regatē Optimist klasē.

Mārtiņš Atilla (Latvijas Topper klubs) pirmajā braucienā finišēja divpadsmitais, bet otrajā bija septītais. Šobrīd kopvērtējumā pēc trim veiktiem braucieniem Atilla saglabā 4. vietu, kurā atradās pēc vakar veiktā viena brauciena.

Tomēr attālums līdz pjedestālam nav nepārvarams. No trešajā vietā esošā Bartula Urema (Horvātija / j/k Mornar) Atillu šķir viens punkts, bet līdz otrajā vietā esošā Roko Stipanoviča (Horvātija / CSC) - divi punkti. Līderis ar septiņu punktu pārsvaru pār Stipanoviču joprojām ir Neitans Berto (Horvātija / j/k Maestral).

Tikmēr Rihards Straume (Pilsētas jahtklubs) dienas pirmajā braucienā finišēja 48. vietā, bet otrajā rezultātu laboja un bija 34. vietā. Trīs braucienu summā 27. vietu tomēr nenoturēja un šobrīd ir ierindojies 32. vietā.

Meiteņu ieskaitē par jauno līderi ir kļuvusi Nika Manestara (Horvātija/ JD Val), kura kopvērtējumā atrodas 9. vietā.

Visi rezultāti+

Sacensības pavisam startē 91 burātājs un burātāja no 11 valstīm. Tā kā dalībnieku skaits nepārsniedz simta robežu, visi startē vienā grupā.

Sacensības trupināsies piektdien. Plānoti ir trīs braucieni.

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE