Thursday, 15 December 2016 23:24

Pasaules jaunatnes čempionāta Laser Radial puišu ieskaites grupā konkurencē uz vietu vislielākā

World Sailing pasaules jaunatnes čempionāta lielākā ieskaites grupa ir puišu Laser Radial grupa.

Tajā startē 57 burātāji, no kuriem 18 ir pagājušā gada dalībnieki. Četri no tiem pērn ierindojās labāko desmitniekā, tai skaitā pašreizējais World Sailing pasaules jauniešu vicečempions Georgs Gotrijs (Jaunzēlande), kā arī bronzas medaļas ieguvējs  Daniels Vitlelijs (Lielbritānija). Arī šajā ieskaites grupā tiks noskaidrots jauns čempions, jo pašreizējais titula turētājs Alisters Jangs (Austrālija) šajā čempionātā nestartē.

Latviju arī šogad sacensībās pārstāv Priedaines jahtkluba burātājs Artjoms Švecovs, kuram šīs ir pirmās augstākā mēroga sacensības šajā gadā. Arī kopējā augstākā mēroga starptautisko sacensību bilance šogad burātājam nav liela - dalība Eiropas jaunatnes čempionātā Laser Radial klasē augustā, kur viņš ieņēma 136. vietu, kā arī Eiropas kausa posms Laser klasē Lietuvā, kur viņš izcīnīja 7. vietu.

Pērn World Sailing pasaules jaunatnes čempionāts Švecovam neizvērtās veiksmīgs - 68 dalībnieku konkurencē viņš ierindojās vien 65. vietā. Diemžēl sacensību pieredzes trūkums lielu optimismu uz augstiem rezultātiem nevieš.

Tikmēr par izteiktiem favorītiem, izņemot minēto Gotriju un Vitliju, nevienu nosaukt nevar. Tomēr sagaidāms, ka sīvākā cīņa izvērtīsies starp abiem minētajiem burātājiem, kā arī Danielu Krutskhiku (Krievija), kurš ir šā brīža Eiropas jaunatnes čempions, Bērniju Činu (Singapūra) -  šā brīža Laser Radial klases pasaules jauniešu čempions, Paolo Giargiju (Itālija) - Eiropas junioru čempionāta bronzas medaļas ieguvējs, Finianu Aleksandru (Austrālija), Viktoru Mestertonu (Somija), kā arī Konstantīnu Odiseasu (Grieķija).

Sacensību pirmais starts paredzēts plkst. 23:55 pēc Latvijas laika (10:55 pēc Jaunzēlandes laika). Kopā šodien paredzēti divi braucieni.

1 komentārs

  • Artjoms Švecovs Friday, 16 December 2016 04:46 Artjoms Švecovs

    Nav gan pirmās

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE