Monday, 12 December 2016 11:42

Pirms pasaules jaunatnes čempionāta Kumpiņa papildina burāšanas prasmes World Sailing treniņnometnē

Pirms pasaules jaunatnes čempionāta Kumpiņa papildina burāšanas prasmes World Sailing treniņnometnē Foto: Youth Sailing World Championships

Laser Radial klases burātāja Estere Paula Kumpiņa (Rīgas jahtklubs) pirms pasaules jaunatnes čempionāta, kas norisināsies no 14. līdz 20. decembrim Oklendā, Jaunzēlandē, papildina savas prasmes treniņnometnē, liecina Pasaules burāšanas federācijas (World Sailing) publicētā informācija.

Treniņnometne notiek no 11. līdz 13. decembrim Oklendā, un ir šā gada noslēdzošā Pasaules burāšanas federācijas (World Sailing) rīkotā nometne programmas jaunattīstības valstīm (Emerging Nations Program) ietvaros.

Sešu dienu apmācību laikā dalībnieki strādā pie burāšanas prasmju un tehnikas uzlabošanas, kā arī citu prasmju apgūšanas.

Programmas mērķis ir izlīdzināt burāšanas prasmju atšķirības starp valstīm, veicināt dalībnieku skaita no attīstības valstīm pieaugumu pasaules jaunatnes čempionātā. Tāpat programmas mērķis ir palīdzēt jauniešiem sagatavoties čempionātam, kas ierasti notiek gada beigās.  

Burātāju dalību nometnē apstiprina World Sailing, kas arī sedz visas ar apmācībām saistītās izmaksas.

Kumpiņai šī ir jau trešā World Sailing treniņnometne. Gatavojoties pasaules jaunatnes čempionātam, šajā pavasarī burātāja piedalījās apmācībās Nīderlandē, pēc kuras ieguva stipendiju dalībai čempionātā. Pērn Kumpiņa šo nometni apmeklēja Ungārijā.   

 

Foto: treniņnometnes pirmā diena, kuras laikā dalībniekiem bija teorijas kurss, laivu sagatavošanas kurss, kā arī pasaules čempionāta norises vietas apmeklējums

 

 

 

 

 

 

 

Avots / Foto:  World Sailing

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE