Friday, 19 August 2016 13:24

Fišers - Blumbergs pēc ‘Euro Masters’ sērijas desmit posmiem šobrīd otrais grupā

Fišers - Blumbergs pēc ‘Euro Masters’ sērijas desmit posmiem šobrīd otrais grupā Foto: Ģ. Fišera - Blumberga personīgais arhīvs

Jahtklubs Engure pārstāvis Ģirts Fišers - Blumbergs pēc Eiropas meistaru sērijas desmit posmiem mācekļu (apprentice) grupā kopējā ieskaitē patlaban atrodas otrajā pozīcijā.

Fišers - Blumbergs līdz šim ir piedalījies divos šā gada Eiropas meistaru sēriju posmos - Nīderlandē un Vācijā, abās reizēs izcīnot 3. vietu grupā un kopā nopelnot 6 punktus. Par pārējiem posmiem, kuros burātāji nestartē tiek piešķirts maksimālais punktu skaits, kas ir atbilstošs dalībnieku skaitam konkrētajā posmā.

Kopvērtējumā burātājam patlaban ir 70 punktu.

No līdera Szamaja Zsolta (Ungārija), kurš ir startējis četros posmos, Fišeru - Blumbergu šķir 67 punkti, bet no tuvākā sekotāja Niklasa Edlera (Zviedrija) - 59 punkti.  

Šā gada Eiropas meistaru sērija sākās 7. aprīlī Spānijā un līdz šim ir norisinājusies Beļģijā, Nīderlandē, Francijā, Lielbritānijā, Austrijā, Vācijā, Somijā, Zviedrijā un Šveicē. Līdz gada beigām vēl ir paredzēti trīs posmi, ieskaitot Eiropas Laser meistaru čempionātu, kuram pieteicies ir arī Fišers - Blumbergs. Čempionāts notiks no 21. līdz 27. oktobrim Horvātijā.

Laser Standard mācekļu grupā startē burātāji vecumā no 35 līdz 44 gadiem.

Kopā Eiropas meistaru sērijā ir izdalītas divas atsevišķas ieskaites klases - Laser un Laser Radial, kurā savukārt atsevišķi ir izdalīta sieviešu un vīriešu grupa. Atkarībā no vecuma Laser Standard un Laser Radial sieviešu ieskaitē rezultāti tiek noteikti četrās atsevišķās vecuma grupās, bet Laser Radial vīriešu ieskaitē - piecās vecuma grupās.

/Avots: eurilca.eu /

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE