Wednesday, 22 July 2015 09:01

Latvijas komandas ar panākumiem aizvada Muhu Vaina regates trešo posmu

Muhu Vaina regates trešais posms no Hījumā salas galvaspilsēta Kērdlas uz Muhu salas Kuivastu ostu Latvijas komandām bijis līdz šim sekmīgākais. 

Jahta Kolibri LYS II grupā trešo posmu noslēdza ar uzvaru, kas kopvērtējuma tai dod 11. vietu.

Jahta Guru LYS I grupā finišēja trešā un kopvērtējumā pēc trīs posmiem ierindojas 5. vietā. 

Nelielu progresu uzrādīja arī jahta Monza, kas ORC I grupā finišēja 6. vietā un kopvērtējumā pakāpusies par vienu vietu uz augšu un ir 8. vietā. 

Arī ORC III grupas jahta Reki trešais posms ir bijis līdz šim veiksmīgākais un ta Kuivastu ostā no desmit jahtām bija septītā, kas kopvērtējumā to paceļ par vietu uz augšu. 

Tik labi negāja jahtai Arabella, kas finišēja 9.vietā, tomēr kopvērtējumā komanda ar nelielu pārsvaru saglabā 3.vietu.

ORC I grupai veicamā distance ir apmēram 42.8 j.j., ORC III grupai un LYS 2 grupai - 35.7 j.j., bet LYS I - 42.8 j.j.

Šodien komandas tālāk dodas uz Romasāri, veicot apmēram tādu pašu distanci kā iepriekšējā posmā. 

VISI REZULTĀTI


Regatei tiešsaistē var sekot līdzi GPS online trekingā.

 

VIDEOMuhu Väin 2015 - 3.posma Kärdlast Kuivastusse - starts

 

 

Rezultāti pēc 3. posmiem

 

ORC 1 grupa (9 dalībnieces)

1. Olympic (EST 463)

2. Reval Cafe (EST 703)

3. Forte (EST 475)

4. Spirit (EST 55)

.. 8.  Monza (LAT 550)  

 

ORC II grupa (17 dalībnieces)

1. Jazz (EST 465)

2. Mereparl (EST 406)

3. Sugar 2 (EST 711)

4. Katarina JEE (EST 464)

 

ORC III grupa (10 dalībnieces)

1. Kadri (EST185)

2. Edasi (EST EST 11)

3. Prizrak (RUS 331)

4. Blanca (EST 73)

.. 9. Reki (LAT 163)

 

LYS 1 (17 dalībnieces)

1. Mir (RUS 908)

2. Fanatic (EST 239)

3. Sylvia (EST 478)

4. REd Hot (EST 454)

.. 5. Guru (LAT 352)

 

LYS 2  (17 dalībnieces)

1. Brigitta (EST 295)

2. Liliann (EST 396)

3. Arabella (LAT 174)

4. Pohjataht (EST 404)

.. 11. Kolibri (LAT 160)

 

LYS 3 (29 dalībnieces)

1. Aurora (EST 575) 

2. Mercurius (EST 45)

3. Marielle (EST524)

4. Diweiss (EST 723)

 

Foolkboot (11 dalībnieces)

1.  Greta (EST 5)

2. Tuuli (EST 18) 

3. Svea (EST 23)

4. Tee Chee (EST F38)

 

 

 

 

 

Latvijas jahtas 58.Muhu Vaina regatē / starta grupa

Monza (LAT 550) - ORC I (grupa)

Reki (LAT 163)  - ORC III

Guru (LAT 352) - LYS 1

Kolibri (LAT 160) - LYS 2

Arabella (LAT 174) - LYS 2

 

Sacensību progamma

19.07. - Tallina, Tallinas aplis no plkst.12:00

19.07. - Tallina - Kārdla (Hījuma sala)

21.07. - Kārdla - Kuivistu (Muhu sala)

22.07. - Kuivistu - Romasāra

23.07. - Romasāre - Pērnava

24.07. - Pērnavas aplis

25.07. - Pērnava, Piekrastes sacīkstes

Regates programma