Thursday, 18 February 2016 23:53

Tolstika izcīna uzvaru pasaules junioru čempionātā ledusburāšanā meiteņu grupā

Tolstika izcīna uzvaru pasaules junioru čempionātā ledusburāšanā meiteņu grupā Foto: Leilas Helgas Sāras Tolstikas personīgā arhīva

Ar pēdējiem trīs braucieniem 6-8 m/s stiprā vējā ceturtdien (18. februārī) Vīlandes apriņķī (Igaunija) noslēdzās pasaules čempionāts junioriem un jauniešiem ledusburāšanā.

Jahtklubs Engure audzēkne Leila Helga Sāra Tolstika (O-118), noturot pirmajā sacensību dienā (trešdien) izcīnīto pārsvaru, čempionātu noslēdza ar pārliecinošu uzvaru Ice - Optimist klasē meiteņu grupā.

Kopvērtējumā Tostika ierindojās augstajā 6. vietā.  

“Braucot uz šo pasaules čempionātu, es nemaz nedomāju, ka varu tik labi nobraukt. Liels pārsteigums jau bija tas, ka uz pirmo startu man izlozēja 1. numuriņu. Es ļoti vēlējos nobraukt vismaz pirmajā divdesmitniekā. Brīdī, kad pacēla starta karogu es sāku ļoti uztraukties, taču kad es ielēcu laivā uztraukums pēkšņi pazuda, jo man bija jādomā, kā labāk nobraukt distanci. Es biju ļoti laimīga, ka es tik labi nobraucu, bet es zināju to, ka nedrīkst arī pārāk sapriecāties. Vēl pēc apbalvošanas kādu laiku nevarēju noticēt rezultātiem.”

Rīgas jahtkluba burātājs Eduards Pļaviņš (O-120), kurš pēc pirmās sacensību dienas bija sasniedzis augsto piekto vietu, izcīnīto pozīciju tomēr nespēja saglabāt un sacensības noslēdza 10. vietā.

Pārējiem burātājiem otrā sacensību diena nāca ar minimālu, bet tomēr progresu rezultātu kopvērtējumā.

Laura Ozoliņa (O-61) rezultātu uzlaboja par divām pozīcijām un ierindojas 24. vietā. Tāpat par divām pozīcijām rezultātu uzlaboja Ričards Jurciņš (jahtklubs Engure, O-113), kopvērtējumā pakāpjoties uz 28. vietu, Loreta Amsila (jahtklubs Engure, O-114) no 31. vietas pakāpās uz 30. vietu, bet Rihards Pļaviņš (jahtklubs Engure, O-55) no 33. vietas pakāpās uz 31. vietu.

Medaļnieku trio, lai arī mainītā kārtībā, arī pēc otrās dienas saglabājās tāds pats. Zelta medaļu 34 dalībnieku konkurencē izcīnīja mājinieks Daniels Rūtels (C-2), pirmās dienas līderim Kasperam Vorekam (P-142) sudrabs, bet bronza citam igaunim Stenam Markusam Andersonam (C-181).  

Meiteņu grupā zelta medaļu, kā jau minēts, izcīnīja Tolstika, atkārtojot Anna Ailes sasniegumu 2004. gadā Ungārijā.

Sudrabu - Poļina Artiukha (Krievija), bet bronzu Laura Ozoliņa. Loreta Amsila ir ceturtā, bet Gabriela Petraitīte noslēdz meiteņu piecinieku. 

Visi rezultāti

Ice - Optimist meiteņu grupas medaļņieces: Laura Ozoliņa (no kreisās), bronza, Poļina Artiukha (Krievija), sudrabs, Leila Helga Sāra Tolstika, zelts

 

DN klasē Rūtai Eistreiķei (O-14) otrā diena nebija labvēlīga un no pirmajā dienā izcīnītās 13. vietas burātāja kopvērtējumā noslīdēja uz 20. vietu. Arī ieskaitē jaunietēm Eistreiķe bronzu nenosargāja un rezultātā nācās samierināties ar 4. vietu, piekāpjoties Polijas burātājai Sārai Piaseckai (P-12), Igaunijas burātājai Johannai Sārekei (C-42), kā arī Zuzannai Ribickai (P-119).

Kopējā ieskaitē ar uzvarām visos braucienos par pasaules jaunatnes čempionu ledusburāšanā DN klasē kļuva Igaunijas burātājs Rasmus Mālins (C-20), otrajā vietā aiz sevis atstājot tautieti Kevinu Grasu (C-23), bet trešajā burātāju no Zviedrijas Ediju Klementu (S -812).

Ērika Zvilnam (O-10), kurš startēja tikai otrajā sacensību dienā, tehnisku iemeslu dēļ pacīnīties par augstām vietām neizdevās un kopvērtējumā 30. vieta. 

Visi rezultāti

Pasaules junioru un jauniešu čempionāts ledusburāšanā notika uz Vertsjerva ezera no 16. līdz 18. februārim, piedaloties 64 burātājiem no septiņām valstīm. 

 

29 komentāri

 • Lamont Leatherman Tuesday, 21 June 2022 10:58 Lamont Leatherman

  ►►► ✅ Where can I get my gift? Here? https://u.to/pHYyHA

 • Katy Trilly Saturday, 18 June 2022 16:42 Katy Trilly

  Hi,

  We'd like to introduce to you our explainer video service, which we feel can benefit your site mail.buratajiem.lv.

  Check out some of our existing videos here:
  https://www.youtube.com/watch?v=oYoUQjxvhA0
  https://www.youtube.com/watch?v=MOnhn77TgDE
  https://www.youtube.com/watch?v=NKY4a3hvmUc

  All of our videos are in a similar animated format as the above examples, and we have voice over artists with US/UK/Australian/Canadian accents.
  We can also produce voice overs in languages other than English.

  They can show a solution to a problem or simply promote one of your products or services. They are concise, can be uploaded to video sites such as YouTube, and can be embedded into your website or featured on landing pages.

  Our prices are as follows depending on video length:
  Up to 1 minute = $239
  1-2 minutes = $339
  2-3 minutes = $439

  *All prices above are in USD and include an engaging, captivating video with full script and voice-over.

  If this is something you would like to discuss further, don't hesitate to reply.

  Kind Regards,
  Katy

 • Brandy Kellway Wednesday, 11 May 2022 20:17 Brandy Kellway

  Hi

  My name is Brandy Kellway and I am writing to you from JustCBD

  I would be most appreciative if you and your team at buratajiem.lv could nominate our company to be featured in in this article for 2022:

  https://shopgiejo.com/cbd/the-best-wholesale-cbd-programs/

  Regards

  Hyve CBD

  Brandy Kellway
  Austria, BURGENLAND, Proleb, 8712, Hauptstrasse 71,

 • Mark Schaefer Friday, 25 March 2022 23:37 Mark Schaefer

  Let me introduce you to Nutritional Products International, a global brand management company based in Boca Raton, FL, which helps domestic and international health and wellness companies launch products in the U.S.

  As senior account executive for business development at NPI, I work with many health and wellness brands that are seeking to enter the U.S. market or expand their sales in America.

  After researching your brand and product line, I would like to discuss how we can expand your penetration in the world’s largest consumer market.

  At NPI, we work hard to make product launches as easy and smooth as possible. We are a one-stop, turnkey approach.

  For many brands, we become their U.S. headquarters because we offer all the services they need to sell products in America. NPI provides sales, logistics, regulatory compliance, and marketing expertise to our clients.

  We import, distribute, and promote your products.

  NPI for more than a decade has helped large and small health and wellness brands bring their products to the U.S. NPI is your fast track to the retail market.

  For more information, please reply to this email or contact me at MarkS@nutricompany.com.

  Respectfully,

  Mark

  Mark Schaeffer
  Senior Account Executive for Business Development
  Nutritional Products International
  150 Palmetto Park Blvd., Suite 800
  Boca Raton, FL 33432
  Office: 561-544-071
  MarkS@nutricompany.com

 • Lorenzo Elmslie Friday, 11 March 2022 23:30 Lorenzo Elmslie

  Please could you help me to find B2B Mailing List for Health?

  Here's an example of what I need:

  http://ultimatecbdisolate.get-blogging.com/11994360/global-hemp-industry-database-and-cbd-shops-b2b-business-data-list-with-emails

  Thanks

  Lorenzo Elmslie

 • Leonore Vaccari Friday, 04 March 2022 00:15 Leonore Vaccari

  Recently, we have been featured in Giejo mag. What do you think about the feature?

  https://shopgiejo.com/nutrition/seven-best-dietary-sources-of-vitamin-d/

  Do you allow sponsored posts on buratajiem.lv? If so, what's the price?

  Thanks

  Leonore Vaccari

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE