Tuesday, 07 August 2018 13:22

E. Kumpiņa izcīna uzvaru U21 un U19 sieviešu grupās, R. Zvilna - 3. vietu U21 grupā Igaunijas čempionāta 2. posmā Laser klasēm Foto: Kalevas jahtklubs

Igaunijas čempionāta 2. posms Laser, Laser 4.7 un Laser Radial klasēs / Kalevas jahtkluba čempionāts (Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused) norisinājās no 27. līdz 29. jūlijam Kalevas jahtklubā, Tallinā.

Laser Radial grupā,  vienīgā Latvijas pārstāve Estere Kumpiņa (Rīgas jahtklubs) divu dalībnieču konkurencē izcīnīja uzvaru U21 sieviešu grupā un U19 sieviešu grupā, kopējā vērtējumā ierindojoties 9. vietā.

Par uzvarētāju 25 dalībnieku konkurencē kļuva Keiss Lūrs (Pērnavas j/k).

Pēc diviem posmiem E. Kumpiņa kopējā čempionāta ieskaitē atrodas 6. vietā, U21 un U19 sieviešu grupā ieņemot līderpozīcijas.

Laser Standard grupā no Latvijas startēja brāļi Zvilnas.

Ričards Zvilna (Latvijas Topper klubs) U21 grupā 9 dalībnieku konkurencē izcīnīja 3. vietu, kopējā vērtējumā ierindojoties 6. vietā.

Ēriks Zvilna (Latvijas Topper klubs) U21 grupā ir 5. vietā, bet kopējā vērtējumā - 8. vietā.

Par uzvarētāju 14 dalībnieku konkurencē kļuva Karls Martins Rammo (ROPK/Tallinas j/k), bet  U21 grupā - Bo Arons Kūsers (ROPK).

Pēc diviem posmiem R. Zvilna čempionāta kopējā ieskaitē ar 70 punktiem ierindojas 6. vietā, bet Ē.Zvilna - 7. vietā, U21 grupā attiecīgi ieņemot 3. un 4. vietu.

Skaitliski lielākajā no Laser grupām - Laser 4.7 grupā ar 35 dalībniekiem Latvijas pārstāvji šajā reizē nestartēja.

Par uzvarētāju kļuva mājinieks Hendriks Holtsmanis (Pērnavas jahtklubs).

Sacensībās startēja arī četri burātāji no Lietuvas. Augstāko vietu izcīnīja Nojus Butaulks (Ziemys sporta skola). U18 meiteņu grupā trīs dalībnieču konkurencē uzvarēja Līsa Annusa (ROPK), kura kopējā vērtējumā ierindojās 4. vietā.

Nākamais posms visām Laser klases ieskaites grupām plānots no 24. līdz 26. augustam Tallinas jahtklubā.

Avots: puri.ee