Friday, 15 September 2017 00:41

Igaunijas čempionātā Optimistiem pjedestālu noslēdzošajā posmā sadala Latvijas burātāji Foto: Purjetamise Eesti Meistrivõistlused

Igaunijas čempionāta Optimist klasē noslēdzošajā posmā Pērnavā par uzvarētāju kļuva Agate Einause (Rīgas jahtklubs).

Einause vadībā izvirzījās jau ar pirmo braucienu, turpinot dominēt visu regates laiku.

Otro vietu izcīnīja Elza Cibule (Rīgas jahtklubs), bet trešo - Emīls Amsils (Sporta burāšanas akadēmija).

Meiteņu ieskaitē uzvarēja A. Einause, otrajā vietā ir E. Cibule, bet trešajā - Angelina Ēnapa (Pērnavas jahtklubs).

U13 grupā uzvarēja E. Amsils (Sporta burāšanas akadēmija), otrajā vietā atstājot A. Ēnapu, bet trešajā - Romi Safinu (Pērnavas jahtklubs).

U13 meiteņu iekaitē uzvarēja A. Ēnapa, otrajā vietā ir Romi Safina (Pērnavas jahtklubs), bet trešajā vietā - Mia Lilientāla (ROPK).

Sacensības notika no 8. līdz 10. septembrim, piedaloties 85 dalībniekiem no Igaunijas un Latvijas.