Wednesday, 30 August 2017 16:14

Liepājā notikušajā Eiropas čempionāta posmā Formula klasē uzvar Polanovskis, Preisam otrā vieta Foto: ECFW Facebook arhīvs

Liepājā notikušajā Eiropas čempionāta posmā vindsērfingā uzvarēja Mihals Poļanovskis (Michal Polanowski) no Polijas, savukārt mājinieks Jānis Preiss izcīnīja otro vietu, bet 3. vietu ieguva Šīns O’Brīns (Sean O’Brien) no Austrālijas.

Preiss tāpat izcīnīja pirmo vietu Master ieskaites grupā.

Grandmaster grupā labākais bija Romualds Zelčs, kurš kopējā vērtējumā ierindojās 6. vietā. Veterānu grupā labāko rezultātu uzrādīja Arvīds Moliuss no Lietuvas, kurš kopējā vērtējumā ierindojās 9. vietā. No diviem jauniešiem labākais bija Mārtiņš Dzirnieks, kurš kopējā vērtējumā ierindojās 10. vietā.

Sākotnēji sacensības bija paredzētas arī dāmām, bet nepietiekama dalībnieču skaita dēļ tās nenotika.

Visi rezultāti+

Sacensībās, kas norisinājās no 23. līdz 27. augustam Karostā, pavisam startēja 13 vējdēļu burātāji no sešām valstīm.