Wednesday, 30 August 2017 13:54

Igaunijas čempionāta otrais posms Optimist klasē noslēdzas ar Latvijas burātāju pjedestālu

Igaunijas čempionāta otrais posms Optimist klasē noslēdzas ar Latvijas burātāju pjedestālu Foto: Purjetamise Eesti Meistrivõistlused arhīvs

Ar Latvijas burātāju izcīnītu pjedestālu un vietu aiz tā svētdien Lohusalā noslēdzās otrais Igaunijas čempionāta posms Optimist klasē - Tallinas jahtkluba kausa sacensības.

Trīs dienu sacensībās laikapstākļu dēļ tika izvesti pieci braucieni.

Sacensībās startēja 96 Igaunijas un Latvijas burātāji, kuri sacentās četrās ieskaites grupās.

Latviju pārstāvēja 20 burātāju no Rīgas jahtkluba, jahtkluba Engure, Sporta burāšanas akadēmijas un Jauniešu burāšanas kluba Jūrmala

Kopējā vērtējumā, pateicoties uzvarai pēdējā braucienā, uzvarēja Eduards Muciņš (Rīgas jahtklubs), aiz sevis tūlīt atstājot kluba biedru Eduardu Pļaviņu (Rīgas jahtklubs), ar kuru dala  vienādu punktu skaitu. Trešajā vietā ierindojās Elza Cibule (Rīgas jahtklubs), kura tāpat kā Muciņš vietu uz pjedestāla izcīnīja, pateicoties uzvarai pēdējā braucienā.

Meiteņu konkurencē uzvarēja E.Cibule, 2. vietā ierindojās Agate Einause (Rīgas jahtklubs), 3. vietā ir Angelina Ēnapa (Pērnavas jahtklubs).

U13 grupā uzvarēja A. Ēnapa, 2. vietā ir Kārlis Dubra (jahtklubs Engure), bet 3. vietā ir Emīls Amsils (Sporta burāšanas akadēmija).

U13 meiteņu iekaitē uzvarēja A. Ēunapa, 2. vietā ir Mia Lilientāla (ROPK), bet 3. vietā ir Romi Safina (Pērnavas jahtklubs).

Visi rezultāti+

Noslēdzošais Igaunijas čempionāta posms šajā klasē notiks Pērnavā no 8. līdz 10. septembrim.