Sunday, 27 August 2017 15:44

Latvijas Mikro klases komanda pasaules čempionātā izcīna 14. vietu grupā un 37. vietu kopējā vērtējumā Foto: Vincents Berthets

Bezvēja mocītajā pasaules čempionātā Mikro klasē piecu dienu laika tika veikti tikai četri braucieni.

Latvijas komanda Agris Ēvaldsons, Rūta Eistreiķe un Alfs Pampe ar jahtu MyWay (LAT 399) kopējā vērtējumā palika 37. vietā, Racer grupā ierindojoties 14. vietā.

Par pasaules čempioniem kļuva jahta Roca Stawo (POL 77) kapteiņa Pjotra Tarnacka vadībā ar komandu Grzegoržs Banaščiks un Bartošs Makala.

Otro vietu izcīnīja jahta Nr1jaja2 Wolnego Wybiegu (POL 101) kapteiņa Pjotra Ogrodnikova vadībā ar komandu Tomašs Brzozovskis un Pāvels Čoroba.

Trešo vietu izcīnīja mājiniece - jahta Kumpelka (FRA 4980) kapteiņa Maksima Brunela vadībā ar komandu Lionels Tissots un Lukas Tissots.

Racer grupā uzvarēja jahta Euro Shipping (POL 333) kapteiņa Daniela Dolegas vadībā ar komandu Kristofs Marianskis un Joanns Marianskis. Cruiser grupā uzvarēja jahta Platypus (FRA 38294) kapteiņa Filipa Benabena vadībā ar komandu Alens Beso un Regi Mitonē.

Visi rezultāti+

Sacensības norisinājas uz Ansī ezera (Francija) no 21. līdz 25. augustam, piedaloties 68 komandām no 10 valstīm.