Saturday, 15 July 2017 09:43
MUHU VÄINA: jahta LeMans kļūst par sešdesmitās Muhu väina regates uzvarētāju savā grupā Foto: Muhu väina regatt arhīvs

Ar punkta pārsavru Latvijas jahta LeMans (LAT771) Kristapa Remeša vadībā piektdien izcīnīja uzvaru 60. Muhu Väina regatē (Moonsund regatt) LYS I grupā (28 dalībnieki), kas gan komandai, gan Latvijas jahtām ir lielākais panākums šajā regatē vispār.

Jahta LeMans sacensību pirmāja posmā no Hāpsamas uz Kuivastu finišēja piektā, otrajā posmā no Kuivastu uz Romasāri bija astotā, bet turpmākajos trīs posmos - Romasārē, no Romasāres uz Kihnu, un no Kihnu uz Pērnavu izcīnīja trīskāršu trešo vietu, ar to sākot savu uzvaras gājienu, sestajā posmā no Pērnavā finišējot pirmā, bet noslēdzošajā posmā no Pērnvas uz Rīgu, finišējot otrā, piekāpjotos citai Latvijas jahtia - Extra Brut (LAT577).