MUHU VÄINA: Latvijas jahtas triumfē noslēdzošajā posmā no Pērnavas uz Rīgu

Saturday, 15 July 2017 09:23
MUHU VÄINA: Latvijas jahtas triumfē noslēdzošajā posmā no Pērnavas uz Rīgu Foto: Muhu väina regatt arhīvs

Latvijas jahta Extra Brut (LAT577) Alekseja Aleksejeva vadībā LYS I grupā un jahta Irisha (LAT230) Aleksandra Smertjeva vadībā LYS III grupā piektdien izcīnīja uzvaru Muhu Väina regates (Moonsund regatt) noslēdzošajā posmā no Pērnavas uz Rīgu.

Jahtai Extra Brut šī ir otrā uzvara un trešā godalgotā vieta regatē, bet jahtai Irisha - pirmā uzvara un otrā godalgotā vieta.

Tikmēr jahta LeMans (LAT771) Kristapa Remeša vadībā LYS I grupā izcīnīja otro vietu, ar ko nodrošinot uzvaru šajā grupā arī kopējā vērtējumā. Bet jahta Guru (LAT352) Arņa Remeša vadībā, kas arī startēja šajā grupā, noslēdzošajā posmā izcīnīja trešo vietu, kas jahtas komandai ir līdz šim augstākais sasniegums.

Līdz ar ko Latvijas jahtas ir tikušas pie pirmā pilnā pjedestāla šajā regatē.

Sacensību noslēdzošais posms startēja no Pērnavas ap plkst. 10:30, jahtām ceļā pavadot pat līdz 20 stundām.

Jānorāda, ka šajā posmā ieskaites grupās startēja turpat par 30 jahtām mazāk nekā iepriekšējos posmos.