Preiss uzvar pasaules Master čempionātā Formula klasē, Dāle - otrajā desmitā

Monday, 03 July 2017 20:29
Preiss uzvar pasaules Master čempionātā Formula klasē, Dāle - otrajā desmitā Foto: International Windsurfing Association arhīvs

Vējdēļu burātājs Formula klasē Jānis Preiss (LAT 23) aizvadītajā nedēļas nogalē Itālijā Santa Kroke ezerā piecpadsmit braucienu kopsummā kļuva pasaules čempionu Formula klasē Master grupā (no 35 gadiem).

Tikmēr Ansis Dāle (LAT 13) sacensības noslēdza 14. vietā, bet savā grupā Granda Master (no 45 gadiem) ierindojās 6. vietā.

Jauniešu grupā (no 14 līdz 20 gadiem) Mārtiņš Dzirnieks (LAT 188) izcīnīja 5. vietu, bet Alberts Mihnenoks (LAT 174) - 11. vietu.