Monday, 04 July 2016 17:45

Madars Alviķis nosargā pārsvaru un izcīna zeltu Latvijas IV Olimpiādē Laser Standard klasē

Madars Alviķis nosargā pārsvaru un izcīna zeltu Latvijas IV Olimpiādē Laser Standard klasē Foto: Ināra Aile

Latvijas IV Olimpiādē Laser Standard klasē par uzvarētāju svēdien Burtniekos kļuva Madars Alviķis (Rīga).

Alviķis, kurš Olimpiādē uz Laser laivas sacensību režīmā kāpa pēc vairāku gadu pārtraukuma, līderos izvirzījās jau pēc otrā brauciena, par diviem punktiem apsteidzot šā brīža Latvijas spēcīgāko jauno burātāju šajā klasē Ričardu Zvilnu (Jūrmala / Priedaines jahtklubs).

/ Foto: Ināra Aile /

Sacensības Laser Standard klasē sākās piektdien, bet vēja trūkuma dēļ Burtnieku ezerā šajā dienā neviens brauciens nenotika. Pirmie četri braucieni tika veikti sestdien. Pēdējā sacensību dienā - svētdien stirpā vējā notika divi braucieni, kuros Alviķis vienreiz bija otrais, piekāpjoties Zvilnam, bet otrajā abi apmainījās vietām. Tā kā abiem burātājiem sliktākais rezultāts, kuru izslēdz bija vienāds, kopvērtējumā, saglabājot divu punktu pārsvaru, pārāks izrādījās Alviķis, bet Ričardam nācās samierināties ar sudrabu. 

Pateicoties divām trešajām vietām pēdējos braucienos, bronzas medaļu izcīnīja Ēriks Zvlins (Jūrmala / Priedaines jahtklubs), kurš pēc pirmās sacenību dienas ieņēma ceturto vietu.

Kopā šajā klasē startēja 12 burātāju, pārstāvot četras pašvaldības. Četri burātāji pārstāvēja Rīgu, kā arī Jūrmalu, trīs bija no Engures novada, bet viens no Salacgrīvas. 

Rezultāti - Latvijas IV Olimpiāde - Laser Standard

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE