Thursday, 18 April 2013 00:00

Neapolē sākas America’s Cup World Series sacīkstes

Ceturtdien, 18.aprīlī, deviņas America’s Cup komandas sāk cīņu America’s Cup World Series Neapolē (ar AC45 katamarāniem). Šīs būs vienīgās Eiropā un pēdējās ACWS pirms vasaras sacīkstēm Sanfrancisko.

TIEŠRAIDE: America's Cup YouTube Channel vai Virtualeye.com 

Prognozētie laikasptākļi: RDR 7-8 mezgli (Windfinder), RDR 6 -7 mezgli (Windguru).

18.04. sacīkšu programma:

3 Match Races, kam sekos 2 Fleet Races / Pirmais starts: 1:45 pm Neapole/2:45 pm LR laiks

Match Race Pāri (katrs veic vienu braucienu):

Kvalifikācija: China Team vs. HS Racing (uzvarētājs tiek tālāk uz piektdienas 19.04. ceturtdaļfinālu (4.grupa) un sacentīsies pret Oracle Team USA
Ceturtdaļfināls (1.grupa): Energy Team vs. JP Morgan/Ben Ainslie
Ceturdaļfināls (2.grupa): Artemis Racing vs. Luna Rossa Piranha

Fleet Racing (18.04): 1.un 2.brauciens. Pirmā brauciena sākums ap plkst.15:50 pm (LV laiks). Katra brauciena ilgums  - 25 min.

Šobrīd vadošā komanda  - Oracle Team USA

KOMANDAS

Šā brīža vieta reitingu tabulā/ komanda/ kapteinis/ puntki

1. Oracle Team USA Spithill (ASV) / Tom Slingsby / 165
2. Luna Rossa Piranha (IT) / Chris Draper / 121
3. Artemis Racing White (SWE) / Charlie Ekberg / 120
4. J.P.Morgan BAR (GBR) / Ben Ainslie /  116
5. Team Korea / 105 - nepiedalās
6. Energy Team (FRA) / Yann Guichard / 102
7. Emirates Team New Zealand (NZL) / Dean Barker / 100
8. Oracle Team USA Coutts (USA) / 98 - nepiedalās
9. Artemis Racing Red (SWE) / 90 - nepiedalās
10. Luna Rossa Swordfish /  Fransesco Bruni / 71
11. China Team (CHN) / Mithc Booth / 43
12. HS Racing (USA) / Roman Hagara  - debija

Pilnais saraksts šeit.  

Neapolē Luna Rossa pārstāvēs divas komandas, Oracle un Artemis ierasto divu komandu vietā būs pa vienai, bet HD Racing tā būs debija ACWS.

ACWS sacīkšu norises programma

Cet 18.04.
14:45 Match Racing Qualifiers (Match for Seeds 8/9 - 13 min)
15:05 Match Race Quarter-Finals 1 & 2 (Match for Seeds 4/5, 3/6 - Two Matches, 13 min. katrs)
15:50 Fleet Racing (Fleet Races 1  & 2 - 25 min katrs)

Piekt 19.04.
15:05 Match Racing Championship Quarter-Finals 3 & 4 (Matches for Seeds 2/7 un Seed 1/Q1 Winner - Two Matches, 13 min. katrs)
15:50 Fleet Racing (Fleet Races 3 and 4 - 25 min katrs)

Sestd. 20.04.
15:05 Match Racing Championship - Semi-Finals (Two Match Races - 13 min katrs)
15:50 Fleet Racing (Fleet Races 5 and 6 - 25 min katrs)

Svētd.21.04.
15:40 Naples Match Racing Championship Final (One Match Race - 20 min)
16:15 Fleet Racing (Fleet Race 7 - 30 min)
17:00 AC World Series Naples Prizegiving Ceremony

Pilna ACWS norises programma šeit.

Media