Wednesday, 04 November 2015 09:52

Latvijas Zēģelētāju savienībai jauns ģenerālsekretārs

Latvijas Zēģelētāju savienībai jauns ģenerālsekretārs Foto: no Oskara Krūzes personīgā arhīva

No šā gada 1. novembra Latvijas Zēģelētāju savienības (LZS) amatā stājies jauns  ģenerālsekretārs – Oskars Krūze.

Krūze LZS ģenerālsekretāra amatā nomaina Ingrīdu Krīgeri, kura šo amatu ieņēma no 1. aprīļa.

Ģenerālsekretāru darbā pieņem LZS valde, kurai tas ir pakļauts, veicot amata pienākumus.

Atbilstoši LZS statūtiem LZS ģenerālsekretāra kompetencē ietilpst lietvedības kārtošana, grāmatvedības uzskaite un kārtošana, budžeta plānošana un projekta sagatavošana, biedru uzskaite un lietu kārtošana, biedru pilnsapulču un valdes sēžu organizēšana un protokolēšana, sarakstes organizēšana un informācijas apmaiņas nodrošināšana.

Oskars Krūze ir dzimis 1970. gada 10. martā. Viņš ir beidzis Latvijas Universitāti, iegūstot bakalaura grādu datorzinībās un maģistra grādu vadībzinātnē.

Krūzem ir 15 gadu pieredze mārketingā, kas iegūta sākot no asistēšanas un izpildfunkciju veikšanas līdz pat mārketinga vadībai uzņēmumos House of Prince, Scandinavian Tobacco un Aldaris.

2005. gadā Krūze iesaistījās veikborda attīstīšanā Latvijā, izveidojot pirmo veikborda bāzi Latvijā. 2010. gadā sāka darbu Latvijas ūdens slēpošanas un veikborda federācijas valdē. Pēdējos gadus aktīvi darbojas sporta klubā Wake up Academy, strādājot ar šī sporta veida attīstīšanu Latvijā, regulāri organizējot treniņnometnes Latvijā un ārzemēs, treneru kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, izlases dalību starptautiskajās sacensībās un tiesnešu sagatavošanu.

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE