Wednesday, 08 August 2018 14:37

Latvijas Zēģelētāju savienība uzsāk jauna ģenerālsekretāra meklēšanu

Latvijas Zēģelētāju savienība uzsāk jauna ģenerālsekretāra meklēšanu Foto: sintija sīmane

Latvijas Zēģelētāju savienības (LZS) valde 19.jūlijā ir pieņēmusi zināšanai ģenerālsekretāra Oskara Krūzes atlūgumu, kurš vēlas pārtraukt darba attiecības ar LZS.

O. Krūze LZS valdei norāda, ka “vēlas pārtraukt darba attiecības ar LZS, neuzstādot konkrētu darba attiecību pārtraukšanas laiku, un apņemoties sagaidīt jauno ģenerālsekretāru, lai kvalitatīvi nodotu visas lietas un iesāktos darbus”.

O. Krūze informē burātājiem.lv, ka darba pārtraukšanas iemesli ir personīgi.

Tāpat Krūze atklāj, ka jauns konkurss uz ģenerālsekretāra amata vietu pagaidām vēl neesot izsludināts. Sludinājums ir saskaņošanas stadijā. Tas tikšot izsūtīts LZS dalīborganizācijām.

Ģenerālsekretāru darbā pieņem LZS valde, kurai tas ir pakļauts, veicot amata pienākumus.

LZS ģenerālsekretāra amats tika izveidots 2014.gadā LZS pilnsapulces laikā, izpilddirektora amata nosaukumu aizstājot ar ģenerālsekretāra nosaukumu.

Atbilstoši LZS statūtiem LZS ģenerālsekretāra kompetencē ietilpst lietvedības kārtošana, grāmatvedības uzskaite un kārtošana, budžeta plānošana un projekta sagatavošana, biedru uzskaite un lietu kārtošana, biedru pilnsapulču un valdes sēžu organizēšana un protokolēšana, sarakstes organizēšana un informācijas apmaiņas nodrošināšana.

O.Krūze LZS ģenerālsekretāra amatā stājās 2015. gada 1.novembrī, nomainot Ingrīdu Krīgeri, kura šajā amatā stājās 2015. gada 1. aprīlī. Pirms tam šos pienākumus izpilddirektora statusā pildīja Juris Ailis.

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE