Thursday, 27 October 2016 00:24

Pagarināts rīkojuma projekta par burāšanas centra Pāvu ielā 14 nodošanu LZS tālākās virzības termiņš

Pagarināts rīkojuma projekta par burāšanas centra Pāvu ielā 14 nodošanu LZS tālākās virzības termiņš Foto: publicitātes foto

Valsts sekretāru sanāksmē 20. oktobrī pagarināts Ministru kabineta rīkojuma projekta "Par valsts nekustamā īpašuma nodošanu sabiedriskā labuma organizācijai biedrībai "Latvijas Zēģelētāju savienība"" tālākās virzības termiņš.

Termiņš, kurā minēto rīkojuma projektu Izglītības un zinātnes ministrija ir tiesīga virzīt tālāk uz Ministru kabinetu, ir noteikts līdz nākamā gada 31. martam.

Šī ir jau otrā reize, kad rīkojuma tālākās virzības termiņš tiek pagarināts.

Rīkojuma projekts Valsts sekretāru izsludināts jau 2015. gada 5. novembrī. Tomēr, tā kā ministrija likumdošanā noteiktajā sešu mēnešu laikā pēc tā izsludināšanas rīkojuma projektu neiesniedza Valsts kancelejā tā tālākai izskatīšanai Ministru kabinetā, projekts 2016. gada 19. maijā pirmo reizi tika iekļauts Valsts sekretāru sanāksmes sēdē atsaucamo projektu sarakstā. Sākotnēji projekta termiņš tika pagarināts līdz 2016. gada 30. septembrim.

MK rīkojuma projekts paredz, ka Izglītības un zinātnes ministrija nodod Latvijas Zēģelētāju savienībai bezatlīdzības lietošanā uz 10 gadiem bērnu un jauniešu sporta burāšanas centru (nacionālā sporta bāze) Pāvu ielā 14, Rīgā.

Šobrīd sporta burāšanas centru apsaimnieko sporta centrs “Mežaparks”, bet tā teritorijā darbojas biedrība “Rīgas jahtklubs”.

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE