Tuesday, 18 October 2016 16:37

Atkārtoti lūdz pagarināt burāšanas centra Pāvu ielā 14 nodošanas LZS rīkojuma projekta tālākās virzības termiņu

Atkārtoti lūdz pagarināt burāšanas centra Pāvu ielā 14 nodošanas LZS rīkojuma projekta tālākās virzības termiņu Foto: publicitātes foto

Ministru kabineta rīkojuma projekts "Par valsts nekustamā īpašuma nodošanu sabiedriskā labuma organizācijai biedrībai "Latvijas Zēģelētāju savienība"" ir atkārtoti iekļauts Valsts sekretāru sanāksmē (VSS) atsaucamo projektu sarakstā, liecina Ministru kabineta tīmekļa vietnē publicētā informācija.

Projektu no tālāk virzāmo projektu saraksta paredzēts atsaukt 20. novembrī, ja vien netiks lemts par tā tālākās virzības termiņa pagarināšanu. Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ir iesniegusi priekšlikumu pagarināt termiņu līdz 2017. gada 31. martam. 

Rīkojuma projekts Valsts sekretāru tika izsludināts jau 2015. gada 5. novembrī.

Tomēr tā kā IZM sešu mēnešu laikā pēc tā izsludināšanas VSS rīkojuma projektu neiesniedza Valsts kancelejā tā tālākai izskatīšanai Ministru kabinetā, projekts 2016. gada 19. maijā tika iekļauts VSS sēdē atsaucamo projektu sarakstā. Ņemot vērā IZM skaidrojumus, tolaik tika nolemts projektu neatsaukt un tā iesniegšanas termiņu pagarināt līdz 2016. gada 30. septembrim. 

MK rīkojuma projekts paredz, ka Izglītības un zinātnes ministrija nodod Latvijas Zēģelētāju savienībai bezatlīdzības lietošanā uz 10 gadiem bērnu un jauniešu sporta burāšanas centru (nacionālā sporta bāze) Pāvu ielā 14, Rīgā. Sākotnēji plānotais rīkojuma izdošanas datums bija 2016. gada 1. janvāris.

Šobrīd sporta burāšanas centru apsaimnieko sporta centrs “Mežaparks”, bet tā teritorijā darbojas biedrība “Rīgas jahtklubs”.

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE