Monday, 10 October 2016 10:00

Burāšanas Klubs 360 kļūst par LZS biedru

Burāšanas Klubs 360 kļūst par LZS biedru Foto: ekrānšāviņš

Ar vienbalsīgu Latvijas Zēģelētāju savienības (LZS) valdes locekļu atbalstu biedrība “Burāšanas Klubs 360” 21. septembrī ir kļuvusi par LZS biedru.

Jautājums par Kluba 360 uzņemšanu LZS tika skatīts atkārtoti pēc tam, kad 11. jūlija LZS valdes sēdē tika atzīts (bez lēmuma pieņemšanas), ka kluba iesniegtie dokumenti uzņemšanai LZS neatbilst LZS statūtiem un LZS iekšējai kārtībai par biedru uzņemšanu. Sēdē tika norādīts, ka iesniegtajā jahtu reģistrā nav precīzas informācijas par vējdēļiem, tādēļ ir jāiesniedz precizēts jahtu reģistrs. Līdz ar ko jautājums par kluba uzņemšanu tika atlikts līdz precizētā jahtu saraksta iesniegšanai.

Saskaņā ar LZS valdes lēmumu, lai iestātos LZS, ir jāiesniedz pieteikums, biedrības statūtu kopija, reģistrācijas apliecības kopija, jahtkluba (asociācijas) biedru saraksts, jahtkluba (asociācijas) jahtu saraksts un iesniegums.

Ķīšezera krastā bāzētais Klubs 360 jautājumu par iestāšanos LZS aktualizēja pēc tam, kad sporta centrs Mežaparks šovasar nepagarināja 2011. gadā noslēgto zemes nomas līgumu ar SIA Cabo, no kura klubs par simbolisku samaksu iznomāja teritoriju savām vajadzībām.  

Burāšanas Klubs 360 ir dibināts 1997. gada 27. februārī un atrodas. Tā mērķis ir veicināt vindsērfinga sporta un dzīvesveida attīstību un nodrošināt tam nepieciešamos apstākļus kluba teritorijā. Kluba valdes priekšsēdētājs šobrīd ir Māris Birzulis.

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE