Monday, 06 June 2016 09:22

Jahta Evo pārliecinoši uzvar Latvijas atklātajā čempionātā Mikro klasē un Euro Mikro kausa Latvijas posmā

Jahta Evo pārliecinoši uzvar Latvijas atklātajā čempionātā Mikro klasē un Euro Mikro kausa Latvijas posmā Foto: sintija sīmane

Jahtas Evo komanda Riharda Vaivoda vadībā svētdien, 5. jūnijā Usmā palika nepārspēta Latvijas atklātajā čempionātā Mikro klasē un Euro Mikro kausa Latvijas posmā gan kopējā ieskaitā, gan Racer divīzijā.

Trīs dienu sacensībās, jahta Evo bija ātrākā sešos no deviņiem braucieniem, pārējos divreiz paliekot otrā, bet vienā nefinišējot, kopumā nopelnot astoņus punktus.  

"Mēs gatavojamies pasaules čempionātam, kas notiek nākamnedēļ Krievijā. Šis bija vairāk tāds kā treniņš. Pirmajā dienā viss aizgāja viegli. Otrā bija mazliet smagāka. Vienā nefinišējām, jo komanda kļūdījās," pēc sacensībām atklāja komandas kapteinis Rihards Vaivods. "Mēs strādājam pie tādām lietām, kas varētu būt nepieciešamas pasaules čempionātam. Mazāk pievērsām uzmanību rezultātam. Vairāk tam, kā komanda strādā. Laiva ir ļoti labā tehniskā stāvoklī. Viss strādā. Tikai jābrauc."

Atpaliekot par astoņiem punktiem no uzvarētājiem, 2. vietā gan kopvērtējumā, gan Racer divīzijā ir jahta Tike Andra Zirdziņa vadībā, kas divu cilvēku sastāvā jahtai Evo divreiz pat iemanījās atņemt pirmo vietu braucienos.

Trešajā vietā ar 19 punktiem ierindojās Latvijas aktīvākā dalībniece starptautiskās sacensībās jahta Micros Vladimira Smoļakova vadībā.

Jahta Micros pēc pirmās dienas atradās stabilā otrajā vietā, bet pēc neveiksmīgi aizvadītas otrās dienas – 4, 3, 9 (diskvalifikācija), komanda noslīdēja uz trešo vietu, kuru arī saglabāja. 

Cruiser divīzijā ātrākā bija Andra Zjatkova vadītā jahta Razzo. 2. vietā - jahta Vinda Aivara Lakstīgalas vadībā, bet 3. vietā - jahta Aguia Ivetas Ēlertes vadībā.

 

Latvijas čempionāta Mikro klasē kopvērtējuma un Racer divīzijas medaļu ieguvēji - Micros (3.vieta), Evo (1. vieta), Tike (2. vieta) / Foto: Sintija Sīmane

Latvijas čempionāta Mikro klasē Cruiser divīzijas medaļu ieguvēji - Vinda (2.vieta), Razzo (2. vieta), Aguia (3. vieta) / Foto: Sintija Sīmane

 

Rezultāti - Latvijas čempionāts Mikro klasē / Eiropas kausa Mikro klasē Latvijas posms

 

Foto:

1 komentārs

  • GUNCA Monday, 18 July 2016 10:37 GUNCA

    MICRO TURAAS!VEIKSMI!

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE